#3284

Anonym

    Lea – rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Jessica, podľa môjho názoru nevadí, ak máš väčšie
    nohy, pokiaľ máš k tomu aj primeranú výšku, vtedy to až tak
    nevidno, no je možné si ich nejak opticky zmenšiť vhodným typom a
    farbou obuvy alebo upútať pozornosť na inú časť tela. Taktiež sú
    tu aj ďalšie možnosti ako napríklad chirurgický zákrok, ktorým si
    môžeš dať chodidlá zmenšiť. Môžeš skúsiť aj návštevu
    pedikérky, ktorá by ti nechty pekne upravila alebo by si mohla požiadať
    o pomoc s lakovaním nechtov buď mamku alebo nejakú svoju kamarátku.
    Držím ti palce.