Kvetinka:
Zle sa mi v tom chodilo a cítila som sa zle. Bolo to nepríjemné to vyberanie a aj to následné dávanie si nového tampónu. Niekde som čítala, že keď si to nevymieňaš pravidelne, môžeš z toho chytiť rakovinu… Tak som to prestala používať.