#3317

Anonym

    Kvetinka:

    Zle sa mi v tom chodilo a cítila som sa zle. Bolo to nepríjemné to
    vyberanie a aj to následné dávanie si nového tampónu. Niekde som čítala,
    že keď si to nevymieňaš pravidelne, môžeš z toho chytiť rakovinu… Tak
    som to prestala používať.