#3329

Anonym

    S:

    Ahoj Sabina, v prvom rade si ich treba holiť na mokro. Ja si ich holím
    hneď keď vyjdem zo sprchy večer. Z vlastnej skúsenosti viem, že holiť si
    ich na sucho je nepríjemné hlavne po oholení nôh. Tie bodky, treba to
    nechať tak, natierať si to telovým mliekom. To zmizne. Držím palce