5. marca 2021 o 12:38
#3329
Anonym
S:
Ahoj Sabina, v prvom rade si ich treba holiť na mokro. Ja si ich holím
hneď keď vyjdem zo sprchy večer. Z vlastnej skúsenosti viem, že holiť si
ich na sucho je nepríjemné hlavne po oholení nôh. Tie bodky, treba to
nechať tak, natierať si to telovým mliekom. To zmizne. Držím palce
