18. marca 2021 o 13:30
#3460
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, L.J., je úplne v pohode, že si spanikárila, hlavne ak si to
vôbec nečakala. V tejto situácii by asi bolo naozaj najlepšie sa
porozprávať s tvojím kamarátom a vysvetliť mu svoje pocity. Ak mu na
tebe skutočne záleží, myslím si, že by to mohol pochopiť
vzhľadom na to, že aj pre teba to bolo niečo nové a nemala si čas si
to všetko premyslieť 🙂 Možno sa môžete spolu potom aj stretnúť
niekde na prechádzke a porozprávať sa o všetkom. Držím palce.
