1. apríla 2021 o 11:11
#3523
Anonym
hoci čo:
Ahoj Katka, viem pochopit tvoju situaciu tiež mam 13, je to pre teba určite
stresujuce a este aj v tejto dobe a mrzi ma ze si tým musis prechadzat je to
neprijemne urcite, skusila by som sa poradit aj so skolskou psychologičkou
urcite by ti pomohla a poradila. Neviem ale ak by som ta možno lepsie poznala a
mala by som viac ako 18 rokov mohla by som tvojich rodicov udat alebo ich
nahlasit na socialke.lenže neda sa v tvojom pripade by pomohlo fakt ta
psychologicka a najs si nejaku alebo nejakych novych kamaratov ktory by ti
pomohli. škoda ze by sme sa nemohli ako spoznat lebo nepoznam ta ale urcite by
som ti chcela nejako pomoct
