#3523

Anonym

    hoci čo:

    Ahoj Katka, viem pochopit tvoju situaciu tiež mam 13, je to pre teba určite
    stresujuce a este aj v tejto dobe a mrzi ma ze si tým musis prechadzat je to
    neprijemne urcite, skusila by som sa poradit aj so skolskou psychologičkou
    urcite by ti pomohla a poradila. Neviem ale ak by som ta možno lepsie poznala a
    mala by som viac ako 18 rokov mohla by som tvojich rodicov udat alebo ich
    nahlasit na socialke.lenže neda sa v tvojom pripade by pomohlo fakt ta
    psychologicka a najs si nejaku alebo nejakych novych kamaratov ktory by ti
    pomohli. škoda ze by sme sa nemohli ako spoznat lebo nepoznam ta ale urcite by
    som ti chcela nejako pomoct