12. apríla 2021 o 18:37
#3535
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Karolínka. Myslím, že najlepšie bolo porozprávať sa o tom so
svojím kamarátom a zistiť, ako to celé vnímal on. Je úplne v poriadku, ak
máš z toho zmiešané pocity, daj tomu čas, ak môžeš, a porozmýšľaj
nad svojimi pocitmi k nemu. Držím palce.
