#3535

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Karolínka. Myslím, že najlepšie bolo porozprávať sa o tom so
    svojím kamarátom a zistiť, ako to celé vnímal on. Je úplne v poriadku, ak
    máš z toho zmiešané pocity, daj tomu čas, ak môžeš, a porozmýšľaj
    nad svojimi pocitmi k nemu. Držím palce.