#3545

Anonym

    Robby:

    Ahoj Janka úplne ťa chápem a zažíval som niečo podobné aj keď pred
    pár rokmy ale myslím že ceny a ani stužková sa nezmenila. Ja osobne som na
    stužkovej nebol, nelákalo ma to nebol som ten typ ktorý by pil alkohol a
    cchel sa tam ísť zabaviť plus mal som horšie obdobie v rodine (žil som iba
    s jedným rodičom) čiže peňazí nebolo až tak vela. Určite že u chalana
    to je lacnejšie tie ostatné výdavky vypožičia si oblek a nemusí riešiť
    ako ty vlasy a nechty. Ak by si sa aj rozhodla ísť tak z môjho pohľadu
    nemusíš dávať peniaze za vlasy/nechty úplne stačí ked pôjdeš tak ako to
    ty dokážem mám kamarátky ktoré tak išli a ušetrili. Ale v každom
    prípade neni nič zlé na tom ked na stužkovú nepôjdeš, keď to tak cítiš
    je to tvoje rozhodnutie. Dúfam že som aspoň trošku pomohol. Robby