Anonym
Robby:
Ahoj Janka úplne ťa chápem a zažíval som niečo podobné aj keď pred
pár rokmy ale myslím že ceny a ani stužková sa nezmenila. Ja osobne som na
stužkovej nebol, nelákalo ma to nebol som ten typ ktorý by pil alkohol a
cchel sa tam ísť zabaviť plus mal som horšie obdobie v rodine (žil som iba
s jedným rodičom) čiže peňazí nebolo až tak vela. Určite že u chalana
to je lacnejšie tie ostatné výdavky vypožičia si oblek a nemusí riešiť
ako ty vlasy a nechty. Ak by si sa aj rozhodla ísť tak z môjho pohľadu
nemusíš dávať peniaze za vlasy/nechty úplne stačí ked pôjdeš tak ako to
ty dokážem mám kamarátky ktoré tak išli a ušetrili. Ale v každom
prípade neni nič zlé na tom ked na stužkovú nepôjdeš, keď to tak cítiš
je to tvoje rozhodnutie. Dúfam že som aspoň trošku pomohol. Robby
