Anonym
Grace:
Ahojkyy 🙂 Máš aj ryšavé vlasy? Podľa mňa su pehy pekne a ja ich
zavudim dievčatám…Niektorych chlapcov to dokinca pritťahuje…Strie…to
.á kazdy bud ked náhle priberies alebo schudneš…to sa da napravit
cvičením..Ten prsník, to ries u gynekoligicky preistotu 😉 a inak podla mna
to je len tvoj subjektivny pohlad…aj ja mam nalady ked sa sama sebe nepačim
ale moj mily mi dava najavo ze preňho som krasna a sexy 🙂 takže si z toho
nič nerob pokial más dobre srdce je vsetko v poriadku 🙂 A na vlasy stačí
použit nejaky regeneracny sampon ja.pouzívam dixi 7 bylín alebo zíhlavab a
na akne je super krémik ale zabudla som znacku ked dojdem domov ti ju mozem
pozriet a napisať ak chces 🙂 a tiez je dobry acne color a revolution 🙂
A tiez poznam super cviky na zadok a stehna a brusko
