2. mája 2021 o 15:48
#3617
Anonym
Anonym:
Noo budeš sa musiet prekvapivo vyzliet od pása dole a rozkročiť
nohy…Možno ti bude robit ultrazvuk, to ti da masticku na bruško a bude ti po
ňom behat takym prístrojom ale to nie je nič nepríjemné…a mozno ti bude
robit vytery od spodu to ti tam dole strči palicku ako do nosa ale to tiež nie
je nič hrozné
