#3617

Anonym

    Anonym:

    Noo budeš sa musiet prekvapivo vyzliet od pása dole a rozkročiť
    nohy…Možno ti bude robit ultrazvuk, to ti da masticku na bruško a bude ti po
    ňom behat takym prístrojom ale to nie je nič nepríjemné…a mozno ti bude
    robit vytery od spodu to ti tam dole strči palicku ako do nosa ale to tiež nie
    je nič hrozné