#3631

Anonym

    Anonym:

    Ja vlozky, tampony su neprijemne a bokí to ked sa zavadzajú a aj ked
    chodím…pouzivam ich len na plavanie…a vlozky znacky always
    neparfumivané..Ale koľko ľudi tolko chuti niektoré baby nosia radšej
    tampony…