Anonym:
Ja vlozky, tampony su neprijemne a bokí to ked sa zavadzajú a aj ked chodím…pouzivam ich len na plavanie…a vlozky znacky always neparfumivané..Ale koľko ľudi tolko chuti niektoré baby nosia radšej tampony…