Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Viki, keď už vieš výsledok testu, najlepšie bude sa porozprávať
o tom so svojím priateľom a vašimi rodičmi. Je dôležité si všetko
premyslieť, lebo tvoje rozhodnutie môže ovplyvniť tvoj ďalší život a
život tvojho dieťaťa. Rozhodne by si nemala robiť žiadne unáhlené závery
vzhľadom na tvoje terajšie emócie. Dopraj si chvíľku času, kým si to
všetko premyslíš. Spíš si veci za a proti a určite sa o tom rozprávaj
s viacerými ľuďmi ako len s tvojou rodinou, ak chceš, môžeš napísať
na chat Linky alebo si nájsť nejakého psychológa v tvojom okolí. Bez
ohľadu na to, ako sa rozhodneš, Linka detskej dôvery je tu pre teba a
kedykoľvek nám môžeš napísať a my sa pokúsime ti čo najlepšie
pomôcť. Veľa, veľa šťastia a síl ti prajem.
