13. marca 2023 o 21:04
#4419
Anonym
Aďa:
Majka neviem si ani predstaviť, aké hrôzy si zažila (a zažívaš) a
strašne Ťa obdivujem za to, aká silná si a že o tom rozprávaš…je mi
ľúto, že máš skúsenosť s neprofesionálnym psychológom…skús možno
túto stránku: https://www.zastavmenasilie.gov.sk/…eho-nasilia/
. Hlavne to nevzdávaj. Nič z toho, čo sa stalo, nie je tvoja vina.
