#4419

Anonym

    Aďa:

    Majka neviem si ani predstaviť, aké hrôzy si zažila (a zažívaš) a
    strašne Ťa obdivujem za to, aká silná si a že o tom rozprávaš…je mi
    ľúto, že máš skúsenosť s neprofesionálnym psychológom…skús možno
    túto stránku: https://www.zastavmenasilie.gov.sk/…eho-nasilia/
    . Hlavne to nevzdávaj. Nič z toho, čo sa stalo, nie je tvoja vina.