13. marca 2023 o 19:36
#4427
Anonym
Ľubomíra, Rovesnícka poradkyňa:
Ahoj. Ďakujem že si nám napísala. Verím že to pre teba nie je ľahké.
Skús sa o tomto probléme porozprávať s mamou, poprípade sa skúste obe
porozprávať s niekým kto vám pomôže zlepšiť váš vzťah. O tom čo sa
deje na praxi sa môžeš porozprávať s majsterkou o samote. Odísť zo
školy by nebolo vhodné kvôli zabezpečeniu tvojej budúcnosti. Aj keď to
máš doma ťažké, útek z domu veľa nevyrieši. Po dovršení 18 rokov
budeš mať viac možností ako riešiť situáciu. Som rada že máš priateľa
ktorý ťa vie podržať a podporiť. Prajem ti veľa síl.
