#4427

Anonym

    Ľubomíra, Rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj. Ďakujem že si nám napísala. Verím že to pre teba nie je ľahké.
    Skús sa o tomto probléme porozprávať s mamou, poprípade sa skúste obe
    porozprávať s niekým kto vám pomôže zlepšiť váš vzťah. O tom čo sa
    deje na praxi sa môžeš porozprávať s majsterkou o samote. Odísť zo
    školy by nebolo vhodné kvôli zabezpečeniu tvojej budúcnosti. Aj keď to
    máš doma ťažké, útek z domu veľa nevyrieši. Po dovršení 18 rokov
    budeš mať viac možností ako riešiť situáciu. Som rada že máš priateľa
    ktorý ťa vie podržať a podporiť. Prajem ti veľa síl.