Anonym
Nika:
Ahoj, nerob si nič z odpovede od „Neznámeho poradcu“, znie ako boomer.
Dosť ťa chápem. Som síce z mesta, ale tiež som introvert, jedináčik a
mám 3 kamarátky, s ktorými chodím von. No jedna je celé leto
odcestovaná, druhá tiež buď odcestovaná alebo trávi čas aj
s kamarátkami, ktoré si našla na novej škole (takže my dve sa stretávame
menej) a tretia brigáduje takže má menej času. Poznám ešte pár ľudí,
ktorí to majú presne tak isto – nemajú cez leto moc s kým chodiť von
takze sa často nudia, čiže o to sa neboj, že by si v tom bola sama.
Určite sa nemáš prečo cítiť menejcenne! Aj ja mám svoje chvíľky…ale
keď sa cítim osamelo/nudím sa, snažím sa proste nejak zamestnať –
spánok
,
príroda, kniha, film, upratujem si skriňu, súbory v PC atď (veci, na ktoré
nemám čas počas školy). A poviem si, že tie 2 mesiace využijem na to že
si fakt oddýchnem lebo viem, že od septembra mi ten oddych bude chýbať.
Možno skús na budúce leto tábor (môžeš skúsiť zavolať tú kamarátku)
alebo brigádu (aj ja som chcela toto leto, ale nevydalo). Viem, že to je
ťažké, ale fakt si o sebe nemysli zlé veci len preto, že nemáš veľa
kamarátov a nie si extrovert. Je nás takých viac. 🙂 Drž sa.
