19. júla 2024 o 17:57
#5081
Anonym
Laci, rovesnícky poradca:
Ahoj, radi poradíme s tvojím problémom. Nemáš sa čoho obávať.
Pracovníci na linke sú tu preto, aby pomohli a poradili. Je na tebe ako svoju
správu začneš – či pozdravom lebo priamo svojím problémom. Taktiež
nezáleží na tom, či budeš vo svojej správe vykať alebo tykať – použi
čo ti je príjemnejšie. Ak máš problém, s ktorým sa chceš zveriť, neboj
sa napísať. Nenechaj a odradiť, keď zamestnancom bude odpoveď trochu
trvať – ver že sa k tebe budú snažiť dostať čo najskôr sa
bude dá.
