#5081

Anonym

    Laci, rovesnícky poradca:

    Ahoj, radi poradíme s tvojím problémom. Nemáš sa čoho obávať.
    Pracovníci na linke sú tu preto, aby pomohli a poradili. Je na tebe ako svoju
    správu začneš – či pozdravom lebo priamo svojím problémom. Taktiež
    nezáleží na tom, či budeš vo svojej správe vykať alebo tykať – použi
    čo ti je príjemnejšie. Ak máš problém, s ktorým sa chceš zveriť, neboj
    sa napísať. Nenechaj a odradiť, keď zamestnancom bude odpoveď trochu
    trvať – ver že sa k tebe budú snažiť dostať čo najskôr sa
    bude dá.