21. augusta 2024 o 22:45
#5194
Anonym
Nika:
Ahoj. Pravdepodobne máš pocit, že už nič nemá zmysel, že to nikdy
nebude lepšie. Prosím, vyhľadaj pomoc. Nie je to hanba a neznamená to, že
si slabý/slabá. Práve naopak. Na internetových poradniach, ako je táto, sú
tu práve od toho, aby ti pomohli s hocičím, čo ťa trápi. Samozrejme by
o tom, čím si prechádzaš mali vedieť tvoji rodičia alebo niekto blízky.
Ak však o tom vedia a napriek tomu ti nechcú dovoliť vyhľadať
psychológa/psychiatra, napíš/zavolaj odborníkovi online. Je to bezplatné
a rodičia o tom nemusia vedieť. Možno máš pochybnosti, myslíš si, že ti
už nikto nevie pomôcť. Nie je to tak. Ver mi. Zaslúžiš si cítiť sa
lepšie a ostať na tomto svete. Drž sa. ❤️
