#5194

Anonym

    Nika:

    Ahoj. Pravdepodobne máš pocit, že už nič nemá zmysel, že to nikdy
    nebude lepšie. Prosím, vyhľadaj pomoc. Nie je to hanba a neznamená to, že
    si slabý/slabá. Práve naopak. Na internetových poradniach, ako je táto, sú
    tu práve od toho, aby ti pomohli s hocičím, čo ťa trápi. Samozrejme by
    o tom, čím si prechádzaš mali vedieť tvoji rodičia alebo niekto blízky.
    Ak však o tom vedia a napriek tomu ti nechcú dovoliť vyhľadať
    psychológa/psychi­atra, napíš/zavolaj odborníkovi online. Je to bezplatné
    a rodičia o tom nemusia vedieť. Možno máš pochybnosti, myslíš si, že ti
    už nikto nevie pomôcť. Nie je to tak. Ver mi. Zaslúžiš si cítiť sa
    lepšie a ostať na tomto svete. Drž sa. ❤️