#5287

Anonym

    Greta:

    mas menej kg ako ja, ja mam 147 kg a 150 cm a tolko rokov kolko ty, zavidim
    tym ludom co su chudi, rada by som si to s nimi vymenila, aj ked moja vaha je
    normalna aj tak sa citim tucna, co som dala do BMI kalkulacky tak mas podvahu,
    mozno to rodicia myslia v dobrom a fakt si velmi chuda