#5293

Anonym

    Kajka:

    Úplne ťa chápem. Neboj sa, aj ja som si prešla zlým obdobím. Začni
    robiˇť veci ktoré ťa bavia a napĺňajú, skús sa niekomu zdôveriť ak
    máš nejakého blízkeho človeka. Źivot je krásny dar, a plný výziev a
    dobrodružstiev. A Boh ťa miluje. Držím ti prsty.