Kajka:
Úplne ťa chápem. Neboj sa, aj ja som si prešla zlým obdobím. Začni
robiˇť veci ktoré ťa bavia a napĺňajú, skús sa niekomu zdôveriť ak
máš nejakého blízkeho človeka. Źivot je krásny dar, a plný výziev a
dobrodružstiev. A Boh ťa miluje. Držím ti prsty.