#5401

Anonym

    Emma:

    Maťo pardón že to takto hovorím ale už je neskoro. Ak máš ťažké
    obdobie, chápem to a je mi to ľúto ale nebooo to pekné. Nechceš sem možno
    napísať čo ti je?