#5445

Anonym

    Oly, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj. Ďakujem, že si nám napísal/-a. Je normálne mať strach pred
    návštevou psychiatra, hlavne ak ideš prvýkrát. Psychiater je tam ale na to,
    aby ti pomohol a vypočul ťa, nie aby ťa súdil. Pravdepodobne sa ťa opýta
    na to, ako sa cítiš, čo prežívaš, ako vyzerajú tvoje dni alebo či ťa
    niečo trápi. Nemusíš sa báť a pokojne odpovedaj len na to, čo budeš
    chcieť. Je to hlavne o tom, aby ste spoločne našli spôsoby, ktoré ti
    pomôžu cítiť sa lepšie. Je fajn, že si sa rozhodol/-la spraviť tento
    krok. Verím, že to zvládneš.