Anonym
Kajka-Kaja:
Ahoj,som síce od teba mladšia ale viem si predstaviť čím si prechádzaš
a veľmi ma to mrzí.Pomohla by som ti asi tak,že sa zdôver niekomu
blízkemu/kamarátovi/rodine/niekomu špecializovanému,aby ti pomohol
viac ako mi všetci tu.Neboj sa byt takým aký si,pretože to by sme si my
všetci zaslúžili počuť.Nerob si obavy z toho čo si ostatný myslia,vôbec
ta to nemusí zaujímať, ži si svoj život a ignoruj okolo seba tých
negatívnych ľudí. Čo sa tvojich spolužiačok a frajerky týka ma
mrzí,traumu mam aj ja a bojujem s ňou doteraz.[To budeme my všetci-môj
názor]Ale na to sú tu ľudia,ktory nám môžu pomôcť a ty sa im neváhaj
ozvať.A ešte jedna vec,neubližuj si prosím, aj ja som to robievala,a
psychicky mi stále není dobre,ale snažím sa len tak ako to ide.Každopádne
ti držím palce,opatruj sa a dávaj si pozor.Iba život nás naučí
skutočným veciam,a ako proti nim bojovať.
