#5462

Anonym

    Kajka-Kaja:

    Ahoj,som síce od teba mladšia ale viem si predstaviť čím si prechádzaš
    a veľmi ma to mrzí.Pomohla by som ti asi tak,že sa zdôver niekomu
    blízkemu/kama­rátovi/rodine/ni­ekomu špecializované­mu,aby ti pomohol
    viac ako mi všetci tu.Neboj sa byt takým aký si,pretože to by sme si my
    všetci zaslúžili počuť.Nerob si obavy z toho čo si ostatný myslia,vôbec
    ta to nemusí zaujímať, ži si svoj život a ignoruj okolo seba tých
    negatívnych ľudí. Čo sa tvojich spolužiačok a frajerky týka ma
    mrzí,traumu mam aj ja a bojujem s ňou doteraz.[To budeme my všetci-môj
    názor]Ale na to sú tu ľudia,ktory nám môžu pomôcť a ty sa im neváhaj
    ozvať.A ešte jedna vec,neubližuj si prosím, aj ja som to robievala,a
    psychicky mi stále není dobre,ale snažím sa len tak ako to ide.Každopádne
    ti držím palce,opatruj sa a dávaj si pozor.Iba život nás naučí
    skutočným veciam,a ako proti nim bojovať.