28. januára 2025 o 21:03
#5487
Anonym
Emka:
Ahoj, chcem sa poďakovať za odpoveď. Otca som sa už pýtala niekoľko
krát, no vždy mi len odvrkne že nemám byť drzá a že on vie čo mi
prospieva, že je môj otec. Jediný psychológ ktorého mám dostupného je
školský, pretože otec si myslí že psychológa nepotrebujem. Navyše keď
som k psychológovi chcela chodiť, začal to využívať ako dôvod prečo som
precitlivelá a fóbie si len namýšľam. Už som linku detskej dôvery aj
Ipčko skúšala, no komunikácia s „odborníkmi“ cez internet mi
nevyhovuje, potrebujem to osobne.
