#5487

Anonym

    Emka:

    Ahoj, chcem sa poďakovať za odpoveď. Otca som sa už pýtala niekoľko
    krát, no vždy mi len odvrkne že nemám byť drzá a že on vie čo mi
    prospieva, že je môj otec. Jediný psychológ ktorého mám dostupného je
    školský, pretože otec si myslí že psychológa nepotrebujem. Navyše keď
    som k psychológovi chcela chodiť, začal to využívať ako dôvod prečo som
    precitlivelá a fóbie si len namýšľam. Už som linku detskej dôvery aj
    Ipčko skúšala, no komunikácia s „odborníkmi“ cez internet mi
    nevyhovuje, potrebujem to osobne.