#5505

Anonym

    Brangou:

    Neber si z toho nič. Nemôžeš sa brať tak vážne lebo ti z toho
    prepne. Ver mi. A na chalanov sa vykašli. Nestojí za to si zlomiť srdce
    v takom veku :D.
    Držím ti palce a prijímačky dáš určite.