#5514

Anonym

    Anonym ❤:

    Ahoj, vôbec to není blbosť, dúfam, že ti budem môcť pomôcť alebo
    aspoň trošku zlepšiť náladu.. tiež sa tak cítim, skus si povedať, že
    kebyže sa máš vrátiť do situácie ( v tvojom prípade do situácie ako si
    vyzerala ) pred napr. 2 rokmi, vrátila by si sa? Ak nie, tak si urobila
    pokrok, verím, že si naozaj pekná a to ti nevravím, len aby si sa cítila
    dobre. Určite poznáš veľa pekných ľudí. Ale aj tí sa určite trápia
    podobným alebo rovnakým problémom, len to nepovedia nahlas, za mňa je
    dôležité keď máš okolo seba dobrých kamaratov ktorým môžeš veriť. Ja
    som sa stretla a stále stretávam s takými ktorí sú falošní a ohovaraju,
    to moc nemám rada ale nebudem sa im pomstiť, pretože viem, že keď sú
    škaredý vnútri tak si život bohužiaľ zničia samy. A ty keď si aj
    znútra krásna tak verím, že sa budeš mat dobre a ze všetky problémy aj
    o ktorých nerozprávas budú v poriadku a vyriešia sa. Držím palce.
    Ahooj:)