24. apríla 2025 o 10:27
#5559
Anonym
UPJŠ študentky:
Ahoj Klaudia, je super, že chodíš na terapiu a k psychiatrovi – to je
dôležitý krok. Ak cítiš, že prostredie ti škodí, porozprávaj sa
s terapeutom o iných možnostiach bývania. Existujú aj podporné internáty
alebo zariadenia mimo detských domovov pre mladých s podobnými
ťažkosťami. Nie si v tom sama – hľadanie pomoci je prejav sily. Držíme
ti palce!
