#5559

Anonym

    UPJŠ študentky:

    Ahoj Klaudia, je super, že chodíš na terapiu a k psychiatrovi – to je
    dôležitý krok. Ak cítiš, že prostredie ti škodí, porozprávaj sa
    s terapeutom o iných možnostiach bývania. Existujú aj podporné internáty
    alebo zariadenia mimo detských domovov pre mladých s podobnými
    ťažkosťami. Nie si v tom sama – hľadanie pomoci je prejav sily. Držíme
    ti palce!