#5611

Anonym

    Anonym:

    Ďakujem, áno musím povedať že ide o niečo co vraj podľa nej má
    povinnosť oznámiť, ale mne vadí skôr ten spôsob- že raz povie toto a
    potom druhé, a hlavne to ako sa stretla s mojimi rodičmi skôr než bolo
    v plane a ja sa to dozviem až vtedy keď sa mame stretnúť. Tak akože to co
    ma znamenať?