21. mája 2025 o 20:37
#5611
Anonym
Anonym:
Ďakujem, áno musím povedať že ide o niečo co vraj podľa nej má
povinnosť oznámiť, ale mne vadí skôr ten spôsob- že raz povie toto a
potom druhé, a hlavne to ako sa stretla s mojimi rodičmi skôr než bolo
v plane a ja sa to dozviem až vtedy keď sa mame stretnúť. Tak akože to co
ma znamenať?
