#5640

Anonym

    Neznámy poradca:

    Ahoj, ja spím bez podprsenky, no s nohavičkami. Kedysi som spávala
    v zime bez nohavičiek, no teraz už sa bojím, že dostanem menzes (ešte som
    nemala). Poznám ale dievčatá čo už menzes majú a spia bez nohavičiek, za
    mňa je to v pohode, len je to mierne nechutné ak spíš s kamoškami a máš
    pyžamové kraťase bez nohavičiek, ináč je to úplne v pohode. Ja dokonca
    niekedy v lete keď nie som s ľuďmi mimo blízkej rodiny spím iba
    v nohavičkách (bez gatí). Snáď to pomohlo