25. mája 2025 o 11:34
#5640
Anonym
Neznámy poradca:
Ahoj, ja spím bez podprsenky, no s nohavičkami. Kedysi som spávala
v zime bez nohavičiek, no teraz už sa bojím, že dostanem menzes (ešte som
nemala). Poznám ale dievčatá čo už menzes majú a spia bez nohavičiek, za
mňa je to v pohode, len je to mierne nechutné ak spíš s kamoškami a máš
pyžamové kraťase bez nohavičiek, ináč je to úplne v pohode. Ja dokonca
niekedy v lete keď nie som s ľuďmi mimo blízkej rodiny spím iba
v nohavičkách (bez gatí). Snáď to pomohlo
