#7071

Lucka,rovesnícka poradkyňa

    Ahoj, ďakujem ti, že si napísala a že si sa podelila o svoju skúsenosť viem, že hovoriť o takýchto veciach môže byť veľmi náročné. Mrzí ma, čím si si musela prejsť, a je dôležité povedať, že za to nenesieš žiadnu vinu. Je veľmi silné a odvážne, že si to riešila súdnou cestou a že si vyhľadala pomoc psychologičky. Niekedy sa však môže stať, že pri terapii má človek pocit, že sa nikam neposúva alebo že mu to neprináša úľavu, najmä keď ide o spracovanie traumy, ktoré býva dlhý a náročný proces. Môže byť užitočné skúsiť sa o týchto pocitoch otvorene porozprávať s psychologičkou a povedať jej, ako to momentálne vnímaš. Zároveň je úplne v poriadku zvážiť aj iného odborníka alebo inú formu pomoci, ak máš pocit, že by ti mohla viac vyhovovať. Prajem ti veľa síl, podpory a šťastia na tvojej ceste zaslúžiš si cítiť sa bezpečne a postupne sa mať lepšie.