#2052

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Milá Sophie, úplne ti rozumiem, milostné problémy vedia človeku naozaj
    zamotať hlavu. Skús sa s daným chlapcom začať viac rozprávať, na jednej
    strane sa bude on cítiť lepšie, lebo spozná niekoho nového, než len
    jedného kamaráta, na druhej strane ti to ponúkne lepšiu príležitosť ho
    spoznať a rozhodnúť sa, či s ním naozaj chceš mať niečo viac. Z jeho
    správania tiež uvidíš, či by o takýto vzťah mal záujem. Hlavné je na
    to ísť postupne. Určite ale nemysli na samovraždu. Si mladá a problémy,
    ktorými sa trápiš, skôr či neskôr, vyriešiš. Želám veľa
    šťastia!