19. januára 2020 o 12:39
#2409
Anonym
Radka, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, chápem, že si smutná a máš zlomené srdiečko. Bohužiaľ mi
nenapadá nič iné len to, aby ste sa porozprávali. Vysvetli mu to, čo sa
dialo, čo ťa trápilo a zdôvodni mu svoje správanie. Povedz mu, že si mu
nechcela ublížiť, že si sa aj ty veľmi tešila. Prípadne mu môžeš
skúsiť pripraviť podobne prekvapenie a on uvidí, že aj tebe na ňom
záleží. A pamätaj si, že určite nie je hlúpe, že si nám napísala. My,
na linke detskej dôvery, sme radi ak ti vieme poradiť, a preto sme vlastne tu.
Veľa šťastia.
