6. októbra 2024 o 18:49
#2421
Anonym
Mirka:
Ahoj mám 13 rokov a môj život nemá zmysel ? chcem sa zabiť cítim sa
beznádejne a bezcenne cítim že ma nikto nemá rád všetko je zlé… už
neviem ako ďalej memavidim seba a cely svet režem sa už od mojich 11.. ?
chodím k psychologičke no keď chcem niečo povedať tak mám veľký stres.
A chodím aj ku psychiatričke diagnostikovali my poruchy stravovania ale keď
som jej povedala že sa režim povedala že to je len na mňa cítim sa tak
nepochopená?..
