#2421

Anonym

    Mirka:

    Ahoj mám 13 rokov a môj život nemá zmysel ? chcem sa zabiť cítim sa
    beznádejne a bezcenne cítim že ma nikto nemá rád všetko je zlé… už
    neviem ako ďalej memavidim seba a cely svet režem sa už od mojich 11.. ?
    chodím k psychologičke no keď chcem niečo povedať tak mám veľký stres.
    A chodím aj ku psychiatričke diagnostikovali my poruchy stravovania ale keď
    som jej povedala že sa režim povedala že to je len na mňa cítim sa tak
    nepochopená?..