7. februára 2020 o 12:54
#2529
Anonym
Nika:
Ahoj Jana, chápem, že Ťa už nebaví byť neustále zavretá doma. Ale je
dôležité, aby si sa poriadne uzdravila a Tvojim rodičom na tom iste
záleží. Kým sa uzdravíš, môžeš si doma čítať knižky, počúvať
hudbu, vzdelávať sa. Vzdelávať sa neznamená len robiť si domáce úlohy,
ale napríklad si môžeš čítať encyklopédiu, vyhľadávať si informácie
o danej téme na internete. Prajem Ti skoré uzdravenie.
