#2627

Anonym

    Neznámy poradca:

    Je to oveľa lepšie že zrušili. Mali by to zrušiť celkovo. Aspoň máš
    viac možnosti sa tam dostať. Pretože je vždy stastie aký dozor na monitore
    máš. Polovica ľudí z gymplov tam je kvôli tomu že mali dobrý dozor a sa
    poradilo. Inak by sa tam ani nedostali