27. marca 2020 o 8:42
#2627
Anonym
Neznámy poradca:
Je to oveľa lepšie že zrušili. Mali by to zrušiť celkovo. Aspoň máš
viac možnosti sa tam dostať. Pretože je vždy stastie aký dozor na monitore
máš. Polovica ľudí z gymplov tam je kvôli tomu že mali dobrý dozor a sa
poradilo. Inak by sa tam ani nedostali
