Anonym
Nika:
Ahoj Lou, mrzí ma, že sa takto cítiš. Takýto pocit už veľa z nás
zažilo a môžem ťa uistiť – akékoľvek trápenie je len dočasné.
Nebudeš sa takto cítiť večne. Niekomu trvá dlhšie, kým nájde svoj cieľ
v živote. Môžeš si nájsť niečo, čo ťa baví a venovať sa tomu.
Napadá mi, že by si sa mohla zdôveriť niekomu, kto ťa podrží a podporí
ťa. Máš niekoho takého vo svojom okolí? Mať niečo, čo ťa baví a
ľudí, ktorí ťa podporia, je dôležité a môže to pomôcť. No ak ani to
nepomôže, môže ísť o prejav vážnejšieho psychického stavu, napr.
depresie. V takom prípade by som ti odporúčala zdôveriť sa niekomu vo
tvojom okolí a spoločne vyhľadať odbornú pomoc. Môžeš napísať aj do
chatu alebo na e – mail odkazy@linkadeti.sk.
Prajem ti veľa šťastia, aby si našla svoje ciele a dosiahla ich.
