#2965

Anonym

    Emma – rovesnícka poradňa:

    Ahoj, som rada, že si sa rozhodla nám napísať, pretože o takýchto
    problémoch by si sa určite mala s niekým porozprávať a nenechať si ich
    len pre seba. Viem, že to môže byť veľmi, veľmi ťažké, otvoriť sa
    niekomu o týchto veciach, no zvyčajne je najlepšie, keď máš podporu
    svojich blízkych, lebo anorexia, a hlavne keď sa ti to stále vracia, je
    vážna vec. Ak sa chceš o tomto probléme porozprávať s odborníkmi,
    pokojne napíš na chat Linky. Radi sa ti pokúsia pomôcť. Držím silno
    palce, aby si sa z toho dostala.