#3201

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Matej, som rada, že si sa nám rozhodol zdôveriť. Situácia, ktorú
    popisuješ, sa zdá byť pre teba veľmi náročná. Terajšia doba, strata
    blízkeho kontaktu s ľuďmi nikomu z nás neprospieva a je to naozaj
    zložité. Oceňujem, ako si sa aj napriek všetkému rozhodol skúšať aj iné
    aktivity a dúfam, že ti to vydrží aj dlhšie. Napriek tomu by si sa mohol
    o svojich problémoch, alebo len tak všeobecne, porozprávať so svojou
    rodinou resp.s ľuďmi, s ktorými si doma. Niekedy nám len prítomnosť
    druhého človeka vie veľmi pomôcť. Ak chceš, môžeš sa obrátiť aj na
    chat Linky, ktorý je tu pre teba. Držím palce.