#3269

Anonym

    Emma, rovesnícka poradňa:

    Ahoj, Natália, slová niektorých ľudia môžu naozaj raniť, ale
    dôležité je nebrať si ich k srdcu. Často to býva ťažké, keď naozaj
    ublížia, no napriek tomu sa pokús čo najviac sa sústrediť na
    priateľských ľudí, ktorí ťa majú radi. Pokiaľ sa sama cítiš vo svojom
    tele dobre a aj doktorka ti povedala, že tvoja váha je v poriadku, vôbec by
    som sa na tvojom mieste vôbec váhou netrápila. Ak ti niekto bude hovoriť
    niečo nepekné, môžeš sa skúsiť pre zmenu na nich usmiať a odísť preč,
    to často ľudí vyvedie z miery, lebo takú reakciu nečakajú 🙂
    Držím palce.