#3428

Anonym

    Mia, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj, úplne rozumiem tvojmu strachu či obavám, no myslím si, že naozaj
    nie sú opodstatnené. Ako si už asi sama zistila – nie je bezpečné
    posielať náhodným ľuďom na internete svoje telefónne číslo a fotky,
    pretože obe môžu byť rôzne zneužité. Urobila si veľmi dobre, keď si si
    dané účty vymazala a zmenila si číslo – to je vlastne maximum, čo vieš
    v tejto situácii spraviť. Rozumiem, že stále máš v sebe nejaké obavy,
    no chcela by som ťa ubezpečiť, že šanca, že by ťa aj napriek tomu niekto
    našiel, je naozaj mizivá. Veľa šťastia do budúcna.