17. apríla 2021 o 9:08
#3547
Anonym
Emma, rovesnícka poradňa:
Ahoj, Bob, podľa mňa je úplne v pohode, keď si ešte nemal žiaden
vzťah, hlavne keď sme posledný rok strávili najviac času doma. Tento čas
môžeš využiť na objavovanie samého seba, lebo aj vzťah k sebe samému je
dôležitý. Myslím si, že je veľa dievčat, ktoré preferujú presne typ
chlapca, akým si ty. Najlepšie je podľa mňa veľmi sa nad tým netrápiť a
fungovať podľa svojho vnútorného hlasu, ak sa ti nejaké dievča páči a
nemá priateľa, pozvi ju von 🙂 Držím palce
