8. júna 2021 o 10:40
#3696
Anonym
Klára:
Ahoj Mária, bohužiaľ niektoré mami sú už raz také, neboj sa niesi
jediná a práve preto existuje mnoho videí, influemcerov, článkov či aj
poradni ako táto kde sa môžeš na všetko popýtať, viem že to nieje ono
ako s mamou ale ako kompenzácia je to podľa mna fajn ale ak by si chcela sa
snou naozaj porozpravat možno jej to skús povedať ak si ešte neskúsila a
možno ťa jej reakcia pozitívne prekvapí, tak či onak my sme tu pre teba a
radi ti odpovieme na tvoje otazky. Držím palce 🙂
