Anonymna:
A este k tomu dodam ze ta co to postla a mna vynechala, tak my dve sa praveze pozname najdlhsie… pozname sa navzajom ovela dlhsie nez s tymi ostatnymi 2 babami a teraz toto… tak ja neviem…