23. januára 2025 o 14:43
#5406
Anonym
Julkina mama:
Dobrý deň prepáčte že tu píšem ako rodič Julky ale musím vám tu
napísať že Julka dnes ráno o 7:34 zomrela v spánku na krvácanie do mozgu
a v liste na rozlúčku mi napísala že to tu mám napísať. Ďakujem že ste
jej spríjemnili jej posledné chvíle života. A v liste vám odkazuje že za
ňou nemáte smútiť a užívať si život akokeby ste mali zajtra zomrieť.
Zomrela smrťou akou si priala a to bez bolesti v spánku.
