28. apríla 2025 o 20:22
#5599
Anonym
Baška, rovesnícka poradkyňa:
Ahoj, som rada že si nám napísala. Tvoju situáciu by si mala riešiť.
Môžeš to povedať rodičovi alebo aj učiteľovi. Hlavne ak ti to bolo
nepríjemné. Nemusíš sa báť o tvojej situáciu hovoriť. Je to veľmi
doležité. Ak ešte budeš mať problémy alebo budeš potrebovať poradiť,
môžeš nás kontaktovať cez mail (odkazy@linkadeti.sk),
Skype (linkadeti), telefón (0907 401 749), alebo aj cez chat. Prajem veľa
šťastia.
