18. augusta 2025 o 18:41
#5748
Anonym
Terezka:
Ahojte. Ďakujem za odpovede. Včera mi prišlo že poisťovňa mi schválila
lieky aj štát mi ich preplatí. Uvidim či záberu. Brat je na tom čoraz
horšie. Rodičia to nechcú vidieť. Viem že je malé percento že lieky
záberu ale ja chcem to vyskúšať. Dnes tu boli z červeného nosa takže mi
trochu zlepšili náladu.
