#1978

Anonym

    Nina – rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Denisa. Chápem, že máš stres z toho, aká bude reakcia tvojich
    rodičov ale ak im to rozumne vysvetlíš a nebudeš im klamať, myslím si, že
    to pochopia. Úprimnou komunikáciou to vyriešiš lepšie ako klamstvom. Povedz
    im, že to už robiť nebudeš a aj to, že ťa to mrzí. Skús sa s nimi
    porozprávať o tom ako to vyriešite. Držím ti palce. Nina