#1985

Anonym

    Jani rovesnícky poradca:

    Ahoj, mala by si si to dobre premyslieť. Prestup je vážna vec. Si tam
    ešte krátko. Skus tomu dať čas. Ak aj tak nebudeš spokojná, na ďalší
    rok môžeš prestúpiť. Držím palce. Jani