#2019

Anonym

    Evka- rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Marko 🙂 chápem, že každý má svoje želania na Vianoce. Skús sa
    zamyslieť, či je ten nový telefón až tak potrebný, aby ti ho rodičia
    kúpili. Ak ho vážne potrebuješ, skús sa s nimi dohodnúť (na telefóne,
    ktorý aj oni finančne zvládnu) a na oplátku im pomôž napr. viac
    v domácnosti alebo aj v lepších školských výsledkoch. Každopádne,
    Vianoce sú jedným z najkrajších období v roku, sviatkom pokoja a radosti.
    Určite si ich uži. A aj keď nedostaneš telefón, dostaneš určite
    množstvo iných krásnych darčekov. Držím ti palce.