#2034

Anonym

    Radka, rovesnícka poradkyňa:

    Ahoj Sofia, chápem, že si si možno predstavovala už Silvester trošku
    inak, no ak s tým tvoji rodičia nesúhlasia, mala by si ich poslúchnuť.
    Máš len 15 a príležitosti bude ešte veľa. Rodičia sa len o teba boja,
    lebo všade je množstvo alkoholu a samozrejme aj opitých ľudí. Mala by si
    rešpektovať ich rozhodnutie, no možno by ste sa vedeli dohodnúť na nejakom
    kompromise (napr. že budeš v meste do 22:00 a zvyšok noci stráviš doma).
    Držím ti prsty.