#2072

Anonym

    Anet:

    Ahoj Janka , keďže ja som tiež len začiatočníčka , neviem ti odborne
    pomôcť . Ale môžeš si dať 2 vložky a ak chceš mať poriadnu istotu daj
    si aj 2 gatí . Na bolesť si pribaľ lieky a niečo čím si prikryješ brucho
    , musí biť v teple . Vložky si môžeš vymieňať na hocijakých
    zastávkach , učiteľky určite niekde zastanú .Prajem ti príjemné zážitky
    z výletu .