#2130

Anonym

    Zuzka:

    Ahoj. Možno sa tieto témy môžu zdať ako banálne, no nejde vždy len
    o to, čo tu riešime. Človeku dobre padne, ak sa má koho opýtať, hoci aj
    jednoduchú vec, ak mu má kto pomôcť. A dobrý je aj pocit, že tu nie je na
    všetko sám a že aj iní ľudia už v podobnej situácii boli.