23. apríla 2019 o 15:25
#2130
Anonym
Zuzka:
Ahoj. Možno sa tieto témy môžu zdať ako banálne, no nejde vždy len
o to, čo tu riešime. Človeku dobre padne, ak sa má koho opýtať, hoci aj
jednoduchú vec, ak mu má kto pomôcť. A dobrý je aj pocit, že tu nie je na
všetko sám a že aj iní ľudia už v podobnej situácii boli.
